Žijeme olympiádou, aneb fandíme českým sportovcům

Také malí žáci naší školy se zaujetím sledují děj Zimních olympijských her v Pchjongčchang v Jižní Koreji. Na interaktivních tabulích ve třídě prokládají výuku promítáním prezentací a videoklipů z Olympiády a diskutují o tom.  V hodinách VV a PČ kreativně vytvářejí a modelují malá umělecká díla. V hodinách TV soutěží na troše sněhu i ledu i v zimních disciplínách. Dokonce se snažili před naší školou vytvořit i „živé olympijské kruhy“.  No posuďte sami ve fotodokumentaci, zda se jim to vše povedlo!

Za žáky z:  1. A a třídní učitelku Mgr. L. Kolářovou, 1. B a třídní učitelku Mgr. B. Dokoupilovou, 3. A a paní učitelku Mgr. J. Chrobokovou, 3. B a paní učitelku Mgr. P. Gornou a 3. C a paní učitelku Mgr. D. Šafarčíkovou upravila tento dokument Dokoupilová.

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/zijeme-olympiadou-aneb-fandime-ceskym-sportovcum/