Třída vynálezců

Naše škola se může pochlubit dalším velkým úspěchem. Tým žáků 9.B (Jan Nový, Pavel Csank a Marharyta Dvoretska) nás 4. dubna reprezentoval na veletrhu podnikatelských příležitostí Green light startup na VŠB – TU. Účast našim žáků zajistila výhra v programu Třída vynálezců, kde v kategorii za nejlepší nápad zvítězili s projektem „Plasty rozpustné ve slané vodě“. Jako škola jsme opravdu hrdí, že v našich řadách máme takto kreativní a šikovné žáky, kteří umí uplatnit a prezentovat své originální nápady. Zároveň Marhatytě, Honzovi i Pavlovi děkujeme za vynikající reprezentaci naší školy. Do programu Třída vynálezců se tedy plánujeme zapojovat i v následujících ročnících a těšíme se na další zajímavé nápady.
Miriam Juřicová

Přímý odkaz na tento článek: https://www.zskomenskehoporuba.cz/trida-vynalezcu-2/